מה זה ליסינג ובמה הוא טוב לי?

ליסינג משמעו "שכר מכר". כלומר, שכירה של משהו ולא תשלום מלא על שוויו ולא על קנייתו. זהו הרעיון ההפוך לחלוטין לרעיון הקנייה של דבר מה. ולגבי "קניית" רכב- דבר שונה קורה כאשר אנו מציינים ליסינג לעומת קנייה. המדובר בהפקדת דמי שימוש אך ורק בעבור השימוש שנעשה בדבר. כך, שלגבי רכב ושכירתו ב"ליסינג", המדובר על תשלום חודשי מוסכם מראש לתקופת זמן, בעבור כך שהמשלם מקבל תמורת תשלומו את הזכות להשתמש ברכב הנתון. בכל רכב שהוא רוצה, לפי התנאים שנקבעו לכך מראש, בין אם זו עסקת ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני.
כך, באמצעות שיטת ליסינג תפעולי משיג "הקונה" את סוג הרכב שנחוץ לו והתואם לטעמו, ומצד שני משחרר את עצמו לחלוטין ובקלילות מופלאה מן הצורך לקנות את הרכב הספציפי. כמובן שנשמרת אף הזכות להחליף את הרכב בסוף תקופת השכירות ולמשהו מתאים יותר לטעם החדש, שמן הסתם משתנה לאור ראיית דגמי רכב חדשים יותר ונוצצים בתחילת השנה הבאה.

יתרונות כלכליים, יתרונות אפקטיביים ועסקה אפקטיבית
ברור כי יש יתרונות משמעותיים במיוחד דווקא לשיטת ליסינג על פני כל דרך אחרת לקנות מכוניות.
כל מי שמכיר את שיטת הליסינג יספר לך על כך, ובמידה וזו לך כתבה ראשונה בנושא הינך מוזמן להמשיך לקרוא יותר, ובמיוחד לחשוב היטב ולהשקיע חשיבה פעילה שאולי אכן ליסינג הוא הפיתרון בשבילך ולמען הצלחתך המשופרת לקבל מה שרצית (ויותר) ובהרבה פחות כסף.

יתרונות כלכליים, יתרונות אפקטיביים ועסקה אפקטיבית
ברור כי יש יתרונות משמעותיים במיוחד דווקא לשיטת ליסינג על פני כל דרך אחרת לקנות מכוניות.
כל מי שמכיר את שיטת הליסינג יספר לך על כך, , ובמיוחד לחשוב היטב ולהשקיע חשיבה פעילה שאולי אכן ליסינג הוא הפיתרון בשבילך ולמען הצלחתך המשופרת לקבל מה שרצית (ויותר) ובהרבה פחות כסף.

משלמים רק על הנסיעות ועל שכירת הרכב. זה הכל
החכם באמת יודע כי רכב נועד בעבור נסיעה ולא בעבור יצירת תחושת פאר והדר או "רושם" על הסובבים. מי שחכם וממוקד בצורך לקבל רכב בעבור יכולת נסיעה ממקום למקום – מסוגל לומר שלום לשיטה הישנה שבה קונים רכב בתשלום מלא, ומבטיח לעצמו בכך חיים נוחים יותר. ולו רק מעצם הוויתור שעשה על כל מה שמסביב לקניית רכב. וגם על ה"חלום" שיהיה לו רכב "משל עצמו". כי מה זה בדיוק נותן ?
חברת ליסינג מציעה ללקוח רכב בהתאם לצרכיו, בצורה קורקטית ואיכותית כלכלית ובזה תם עניין "רכישת הרכב".

כיף לעשות עוד דברים בכסף שנשאר בכיס !
כסף אינו צומח על העצים – ומי שמתייעצים וחושבים באמת כיצד יוכלו להשאיר בכיסם סכום נאה גם עבור דברים נוספים שירצו לעשות מלבד לנסוע ברכב , מקבלים לרוב את התשובה : אז מה הבעיה – שיכרו רכב בשיטת ליסינג . יש המרימים בתגובה גבה, משום שאינם מכירים את שיטת ה- ליסינג לעומקה, אולם לאחר הסבר קל אודותיה – הם מבינים כי יעשו בשכל רב. מעתה גם כסף רב נשאר פנוי לדברים אחרים שהם היו רוצים לעשות איתו. וזה חכם. אם כך מדוע גם אתה לא תיגש למשווקי ליסינג כדי להבין על מה המדובר? האם זה עד כדי כך קשה ? האם לא יהיה חכם לנקוט בדרך זו כדי להישאר עם יותר כסף פנוי בכיס?

הפג חשש, התקדם לביצוע עסקת ליסינג טובה
הביטחון שבוחרים נכון מלווה כל קנייה שהיא, ובטח שגם קניית רכב. אין אדם שלא היה רוצה להרגיש שהוא נוהג ברכב בטוח, חזק ושעומד לרשותו תמיד. למעשה שיטת ליסינג מציעה רכבים חזקים, אמינים ומצוינים בהחלט. אין שום הבדל בין רכב ליסינג לבין רכב אחר. ביקור בחברת ליסינג מוכיח לכל קונה, מעל ומעבר לכל ספק – כי העניין היחידי שמבדיל בין קניית רכב רגילה לבין שכירתו בליסינג הוא פסיכולוגי, המתמצה אולי רק בהרגשה לכמה שניות … של "יש לי רכב משלי!" ….. ובגללה לא צריך לשלם יותר ובטח לא להרגיש את הצורך שרכב – חייבים לקנות. ממש לא…. אין בכך שום יתרון ליום- יום.
?אם והיה, ויש לך חששות נוספים, ניתן בהפרש הכספי העצום שנותר בכיסך, להשקיע עוד סכום קטנטן כדי להכניס רכב ליסינג לכל מוסך שהוא – ולהבטיח כי הוא חדש, תקין ומושלם. רכב הוא דבר פיזי שניתן לבדיקה. ושום חברת ליסינג, לא מתחכמת בנושא זה. תדמיתה תלויה באמינות, ומטרתה – שוכרי רכבים מרוצים. גם אתה תוכל להיות כזה, אם תבחן את הדברים היטב ותחליט היכן הם יעילים עבורך. אולם על לקיחת אפשרות של ליסינג בחשבון – לא כדאי לך לוותר. זו אפשרות רצינית, יפה ומכובדת.